GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 7336775
nr 733 6775
Tallrikar
10del, Kina
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 januari 2012
kl 17:21:46
600 kr
500 kr
1.000 kr
750 kr
850 kr
950 kr